Najlepsze zabawki erotyczne dla każdego ciała

Najlepsze zabawki erotyczne dla każdego ciała

TECHNOLOGIA SEKSUALNA przeszła długą drogę w ciągu ostatnich 10 lat— – nie tylko pod względem akceptacji i świadomości kulturowej, ale także innowacji. Dawno minęły czasy uciążliwych, różowych plastikowych królików i zabawek erotycznych, które przypominały podróbki. Dzisiaj’ zabawki są tworzone przez instruktorów seksualnych, lekarzy i niektórych ludzi na świecie najwięksi seksuolodzy. Są wyposażone w najwyższej jakości silikon medyczny, solidną łączność Bluetooth, programowalne wzorce wibracji i liczne silniki elektryczne, a wszystko to zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci radość.

Tam’ Nigdy nie jest trudno zainwestować w odrobinę dodatkowej dbałości o siebie. Oto najskuteczniejsze zabawki erotyczne, wibracje, inteligentne wibratory, indywidualne masażery i akcesoria, z których każdy oferujemy bezpośrednio oceniliśmy. Tam’ Poniżej znajduje się coś dla każdej osoby, każdej płci i każdego ciała. Język tych produktów jest’ t stale uwzględnia płeć, jednak do badań przesiewowych podeszliśmy z nastawieniem włączającym płeć, testując je na wybranych obszarach narządów płciowych, ciałach i partnerach.Czytać o zabawki erotyczne Na stronie internetowej

Zajrzyj do naszych innych przewodników związanych z sypialniami, obejmujących najlepsze wibracje, najlepsze smary, najlepsze materace i najlepszych twórców dźwięku.

Które zabawki są dla mojego ciała?

Wcześniejsze

V Rynek technologii seksualnych uwarunkował nas do myślenia o zabawkach w odniesieniu do mężczyzny i kobiety, penisa i kanału pochwy, jednak’ jest zwięzły i nieprecyzyjny i stanowi uzupełnienie szerszej narracji na temat związku między genitaliami a płcią. To’ jest nieprzydatne i mam co do tego wiele przeczuć. Staramy się zachować jak największą pewność i używamy terminów anatomicznych do opisania poszczególnych stref erotycznych – a jest ich znacznie więcej niż tylko P i V.

Srom to zewnętrzna część pochwy. Obejmuje wargi sromowe większe, wargi sromowe mniejsze, cewkę moczową i łechtaczkę. Łechtaczka jest ośrodkiem nerwów erotycznych w sromie i stanowi ona’ jest dużo większy niż tylko część zewnętrzna. Jego wewnętrzne struktury rozciągają się po obu stronach obszaru pochwy, czyli miejsca, w którym się znajdujesz. znajdę punkt G – obszar stymulowany przez zabawki zakrzywione w kierunku przodu ciała.

Phallus jest tym, co’ jest ogólnie opisywany jako trzon penisa i obejmuje wiele stref erotycznych. Żołądź to szczyt fallusa, zwykle określany jakobdquo; głowa, a wędzidełko to wąski pasek komórek łącznych znajdujący się na spodniej stronie żołędzi, który może powodować szczególnie świadome, ukierunkowane podniecenie. Wreszcie, odbytnica jest, cóż to” to odbyt. Odbyt to część wewnętrzna, która łączy się z odbytem. Obie te lokalizacje mogą być wrażliwe na stymulację wewnętrzną i zewnętrzną.

W przypadku osób urodzonych z fallusami istnieje’ to dodatkowy obszar erotyczny: prostata lub punkt P. Jest to gruczoł wielkości orzecha włoskiego, który znajduje się pomiędzy wewnętrznym szkieletem penisa a odbytem. Można do niego dotrzeć za pomocą zabawek zakrzywionych w kierunku przodu ciała.

Najlepszy wibrator dla każdego rodzaju ciała

Dame Dip

Rozpoznajesz stwierdzenie „ Na początku jesz oczami?” Zakładam, że ma to szczególne znaczenie w przypadku zabawek erotycznych. Wygląd i atmosfera zabawki erotycznej muszą być dla mnie istotne; jeśli tak To nie jest coś przyjemnego do sprawdzania, nie sądzę. nie mam zamiaru się z tym zadawać. Dama’ Dip, podobnie jak wiele innych zabawek tej firmy, świetnie się na niego patrzy. Ma piękne opcje kolorystyczne, takie jak niesamowity, uspokajający barwinek i rumiana, trwała śliwka. Naprawdę czuje się zmysłowo w dłoni, wszystkie krzywizny i zagłębienia, z odrobiną optymalnego obiektu, który stymuluje funkcje sromu lub wędzidełka. Z boku wygląda trochę jak język, który również jest bezczelny.

Dip to łatwa zabawka. To jest to wodoodporny wibrator pokryty silikonem, który jest cichy. Korzystanie z niego to przyjemność, naprawdę czuć go w dłoni i wewnątrz ciała. Tam” to stopień połysku i układu, którego po prostu nie widać w zabawkach, których cena jest tak opłacalna jak Dip.

Najlepsza zabawka ssąca dla większości ludzi

Zabawka pulsacyjna Satisfyer Pro 2 Gen 3

Satisfyer Pro 2 Gen 3 spełnia swoją nazwę. To jest jest elastyczny, mocny i niezwykle delikatny. Cały korpus Gen 3 pokryty jest miękkim silikonem, dzięki czemu jest… jest łatwiejszy do trzymania niż poprzednie wersje. Wszystkie przyciski są wygodnie rozmieszczone z tyłu zabawki, idealnie uwzględniając miejsce, w którym naturalnie spadają opuszki palców.

To to ulepszona odmiana wypróbowanego i prawdziwego stylu i mam takie wrażenie. W konstrukcji tej zabawki cenię poziom staranności i kunsztu. Usta są zdejmowane, więc można je wyczyścić lub wymienić na zupełnie nowebdquo; ciekłe powietrze usta – bardziej naśladuje uczucie stukania niż uczucie ssania lub pulsowania powietrza, co zapewnia przyjemną regulację szybkości. Gen 3 posiada również wbudowaną funkcję rezonansu. Trzeci przełącznik włącza zabawkę poprzez wzorce rezonansowe, które mogą zwiększyć liczbę punktów, gdy… jestem w centrum uwagi.

Idealna zabawka z przyssawką Deluxe

Statek wycieczkowy Lelo Sona 2

Zabawki do ssania zmieniają życie, jeśli jesz” Nigdy wcześniej z nich nie korzystałem i po sprawdzeniu wielu z nich mogę z całą pewnością stwierdzić, że Sona 2 Cruise to absolutnie najlepsza zabawka ssąca z najwyższej półki na rynku. To jest ten, który chwytałem także poza godzinami projekcji. Korpus idealnie leży w dłoni, przyciski pozostają w rozsądnych miejscach, a zakres intensywności pozwala dopasować się do niemal każdego rodzaju preferencji.

Rejsowa część nazwy nawiązuje do Lelo’ Nowoczesna technologia tempomatu– sprawia, że ​​zabawka zwiększa siłę, gdy mocno dociśniesz ją do ciała. To jest to sprytna zabawka erotyczna i moja rekomendacja numer jeden dla każdego, kto chce spróbować czegoś zupełnie nowego.

Najlepszy klimat różdżki

Magiczny kij Mini

Oryginalny Magic Stick był zawsze trochę nieporęczny. A także łączy się ze ścianą, a ja nigdy nie miałem kontaktu seksualnego, który był wzmocniony obecnością kabla rozszerzającego. Mini rozwiązuje oba te problemy. To jest jest mały, szybko mieści się w jednej dłoni i nie jest tak mocny. Można go ładować, więc nie ma potrzeby potykania się o kable podczas pracy. ponownie go używam. Zapewnia także charytatywną żywotność baterii wynoszącą 2,5 godziny za jedną opłatą.

Szeroka główka pałeczki zapewnia dudniące rezonanse, które zaczynają się dość delikatnie i zwiększają siłę, którą można poczuć w zębach. Jednak tutaj rozgrywają się dwa wspaniałe momenty. Początkowo główka wibrująca jest chroniona przed resztą różdżki, więc nigdy nie powoduje zmęczenia ani drętwienia dłoni po potrząśnięciu. Po drugie, kształt głowy wskazuje, że możesz wykorzystać płaski koniec lub krawędzie do uwydatnienia szerokich obszarów dowolnej strefy erogennej, ale możesz wykorzystać krawędź do niezwykle dokładnego, ukierunkowanego podniecenia. Dość powiedzieć, że Magic Stick Mini to jeden z moich nowych i ulubionych urządzeń.

Idealna maszyna do seksu dla większości ludzi

Bunny Buck

Zazwyczaj istnieją 2 rodzaje domowych maszyn do seksu. Te, które mają zabawkę po zakończeniu automatycznego ramienia napędowego i te, na których opierasz się jak na siodle, podczas gdy ono potrząsa siedziskiem i podłączoną zabawką. Motorbunny Dollar ponosi podwójną odpowiedzialność. To jest to sprzęt w stylu Sybian, który może również być napędzany.

Dolar ma wibrujące siedzisko z zabawkowym dodatkiem skierowanym w górę i w dół oraz umożliwia ruch w przód i w tył. Za pomocą dołączonego kontrolera możesz sterować obydwoma rodzajami emocji i, prawdę mówiąc, oferuje on przeżycia, których naprawdę nie możesz”. nie można uzyskać od żadnego innego rodzaju zabawki. To absolutnie wyjątkowe doświadczenie. Funkcja bliźniaków sprawia, że ​​jest to doskonały wybór dla każdej osoby interesującej się domowymi maszynami do seksu, ponieważ niezależnie od wszystkiego, te rzeczy są drogie. Dzięki temu zyskasz co najmniej dwa razy więcej z każdej wydanej złotówki.

Idealny klimat szlifowania

Przyjemna fabryka Laya III

Wiele zabawek erotycznych zaprojektowano z myślą o penetracji, jednak Laya III skupia się przede wszystkim na stresie zewnętrznym. Możesz odpocząć na brzuchu z bańkami wibrującymi w strefach erotycznych lub możesz korzystać z urządzenia ręcznego. Wrażenie jest wyjątkowe, biorąc pod uwagę, że zabawka wibruje ibdquo; krany w tym samym czasie. Jeśli chcesz, wielozmysłowe doznania mogą być intensywne, ale dzięki 7 różnym szybkościom i trzem różnym programom możesz dodatkowo wybrać delikatną stymulację. Doceniam również blokadę podróżną, więc moja torba podręczna nie spełnia tego warunku t rozpoczęcie procesu utraty niepodległości.

Przemyślanie zaprojektowany pierścień fallusa

MysteryVibe Tenuto Mini

Tenuto Mini to kontynuacja MysteryVibe” oryginalny Tenuto, dość duża i niezgrabna zabawka erotyczna stworzona, aby uwydatnić fallusa i sąsiednie lokalizacje. Dwie osoby w zespole sprawdziły starą odmianę i uznały ją za nieco niewygodną. Dzięki Tenuto Mini MysteryVibe faktycznie rozwiązał kilka z tych problemów i znacznie ulepszył zabawkę.

Nowa odmiana jest znacznie mniejsza (stądbdquo; Mini rdquo;-RRB- i działa jak pierścień fallusa z dodatkowymi dzwoneczkami i gwizdkami. Okręca się wokół podstawy fallusa i ma trzy wibracyjne silniki elektryczne — dwa po bokach i jeden na górze. Korpus jest półsztywny, ale można go łatwo dopasować do wyprostowanego fallusa. Klient WIRED, Eric Ravenscraft, twierdzi, że najlepiej nadaje się do użytku solo lub do penetracji seks, podczas którego możesz się zrelaksować (i potrząsnąć) między tobą a towarzyszem. Możesz zarządzać nim za pomocą aplikacji, więc nie musisz się martwić próbą wsunięcia ręki między ciebie a towarzysza, aby zmienić stawkę lub siła.

Przystępny szklany wibrator

Kindred Czarny Fioletowy Szklany Dildo Księżnej

Kindred Black’ Katalog zdrowia związanego z seksem jest pełen ekstrawaganckich produktów, takich jak Fioletowa Dama tutaj, a mimo to jest to jeden z moich ulubionych produktów. Szklane zabawki erotyczne mają długą historię. oni” są nietoksyczne i nieprzepuszczalne, dlatego też” są bardzo łatwe do utrzymania w czystości, a ponadto’ są o wiele trwalsze, niż można by się spodziewać. Gładkie ciało wymaga odpowiedniego nawilżenia, zapewniając gładkie i zmysłowe doznania, niezależnie od tego, czy ponownie sam lub z towarzyszem. Niemniej jednak nie jest rozszerzony, więc jest… nie jest bezpieczny do użytku analnego. Jeszcze jedną dobrą cechą szklanych zabawek erotycznych jest to, że mogą stanowić elegancką dekorację, gdy są… nie jest używany. Dyskretny i stylowy

Wibrator Crave Vesper

Zabawki erotyczne zwykle umieszcza się w szafach, szufladach i innych niespodziewanych miejscach, aby chronić je przed wzrokiem szpiegów. Zachowaj to w tajemnicy, chroń to; Gandalf zrozumiał, o czym mówi. Ta zabawka to jednak coś innego. To’ to rzecz, którą zakładasz, a nie ukrywasz – jak Gwiazdę Wieczorną. Vesper firmy Crave to smukły, efektowny naszyjnik, który spełnia podwójną funkcję jako mocny naszyjnik.

Nawet jeśli nie’ nie nosić go na zewnątrz, to to niezwykle zdolny mały klimat. Ma po prostu 2 tryby wibracji (stały i pulsacyjny), a mimo to jest niesamowicie mocny jak na tak małą rzecz, a do tego cichy jak szept. Ostra forma sprawia, że ​​jest to dobra opcja dla ukierunkowanych emocji, a także jest na tyle skuteczny, że’ poczujesz jego wibracje głęboko w swoim ciele. Don’ Jednak nie umieściłem go w twoim ciele. Vesper to zabawka przeznaczona wyłącznie do użytku zewnętrznego. To’ jest mocny i dyskretny, elegancki i subtelny. Ale przede wszystkim to’ to funkcjonalny dodatek dla każdego’ kolekcja.

Kieszonkowy i przyjazny

Elastyczny klimat Dame Pom

Po prostu spójrz na tę małą rzecz! To jest jest uroczy i przyjazny. Pom to jeden z moich ulubionych produktów marki Dame. To kieszonkowy, wodoodporny wibrator z 5 wzorami wibracji, 5 ustawieniami siły i miękkim, sprężystym korpusem, który dopasowuje się do różnych stref erogennych. Rezonanse rozbrzmiewają w całej zabawce, a mimo to’ ponownie skupiłem się na sugestii. Dzięki temu otrzymujesz ukierunkowaną i szerszą stymulację w jednej zabawce. Wypróbowanie mocy, ustawień wibracji, a nawet dokładnego sposobu dotykania ciała (lub ciała innej osoby) może być świetną zabawą.

Pom’ Intuicyjna, ergonomiczna forma sprawia, że ​​jest łatwy w użyciu w ciepłej chwili. Format przycisku jest prosty. Możesz z łatwością poczuć, który przełącznik jest który, bez patrzenia (duży i również), dzięki czemu możesz szybko przełączać się pomiędzy trybami i mocnymi stronami.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are makes.